logo_21.jpg, 82kB

Národní výstava Mladá Boleslav
19.7.2008

Rozhodčí : A. Kochan, PL

Kolie dlouhosrstá
Přihlášeno : ??
Vystaveno : 38

BOB Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love

Psi třída dorostu (1)
VN1 Sabres Blue Vlčí žleb – 30. 10. 07 (Ch. Kamelot Prince Noko Bohemia x Hornes Blue Vlčí žleb) ch. J. Matějek, m. J. Všetečková


Psi třída mladých (8)
V1, CAJC Iridescent Designed for Solreven – 31. 7. 07 (Ch. Silence is Gold des Marecages du P. x Yylie vom Belvedere) ch. De Jong Mariam, m. L. Petrášková + L. Kucková

V2 One More Night African Gold – 6. 5. 07 (Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J. Reslerová, m. O. Loský

V3 Fill Královský dar – 2. 10. 07 (Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love x Oriana Black Vermiko) ch. + m. H. Lindauerová

V4 Dombéro from Graslic Hills – 28. 5. 07 (Alwin from Graslic Hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. P. Tylová

V Quo Vadis African Gold – 10. 10. 07 (Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love x Here´s A Heart African Gold) ch. J. Reslerová, m. J. Gogolínová

V Zestful With You Noko Bohemia – 18. 9. 07 (Nyitramenti Royal Gesture x Do You Love Me Noko Bohemia) ch. J. Novák, m. V. Pleslová

VD Dark Sky from Graslic Hills – 28. 5. 07 (Alwin from Graslic Hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. A. Nič

VD Doky from Graslic Hills – 28. 5. 07 (Alwin from Graslic Hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. m. Sochorová


Psi mezitřída (3)
V1, CAC Aim to Please Ever After – 1. 4. 07 (Old Smokey des Beldones x Clue from Graslic hills) ch. L. Petrášková, m. L. Filounová

VD2 Bells z Jasmínových hor – 16. 2. 07 (Funky Town Percy of Kassiopeia x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. M. Kolátková, m. L. Šafaříková, Ing.

VD3 Axell Golden Bloom – 30. 1. 07 (Ashley Noko Bohemia x Iris z Beskydských pastvin) ch. Z. Janýšková, m. P. Němečková


Psi třída otevřená (4)
V1, CAC Fantastic Mike Moravia Galaxy – 17. 10. 06 (ICh. Rosegarden Brawling Bryan x Beatris Gold Moravia Galaxy) ch. + m. L. Eliášová

V2, resCAC Keep Cool African Gold – 30. 6. 06 (Erin Krásná louka x Here´s A Heart African Gold) ch. J. Reslerová, m. L. Crha

VD3 Dream of Fluffy Lohrien – 26. 1. 03 (Quo Vadis Fridolin Flink x Aksa- Aiza z Psiej Oazy) ch. B. Ziemnicka, m. M. Kratochvílová

VD4 Fabio z Rozkvetlé doliny – 17. 10. 06 (Ich. Rosegarden Brawling Bryan x Beatris Gold Moravia Galaxy) ch. L. Vlášek, m. E. Bezděková


Psi třída šampionů (2)
V1, CAC, NV, BOB Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love – 15. 6. 05 (Ch. Amalie Mild Winter x Ch. Prince of Sunlight Black Hurrican) ch. J. Szalczinger, m. L. Petrášková + J. Szalczinger

V2, resCAC ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia – 27. 3. 03 (Bewilder Boomerang of Kassiopea x Elfi vom Traumland) ch. I. Eggert, m. E. Náhlovská


Feny třída štěňat (3)
VN1 Lada Princes Modrý Iris – 20. 1. 08 (Dream of Fluffy Lohrien x Anabell Besednický vrh) ch. M.Kratochvílová, m. M. Nátr

VN2 Lara Crowt Modrý Iris – 20. 1. 08 (Dream of Fluffy Lohrien x Anabell Besednický vrh) ch. M.Kratochvílová, m. S. Podzimková

VN3 Love of Scotia Modrý Iris – 20. 1. 08 (Dream of Fluffy Lohrien x Anabell Besednický vrh) ch. + m. M.Kratochvílová

Feny třída dorostu (1)
VN1 Blind Date Ever After – 1. 12. 07 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Clue from Graslic hills) ch. L. Petrášková, m. L. Dobrovodská


Feny třída mladých (4)
V1, CAJC Countess Cerry Ronna Bohemia – 8. 6. 07 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Channy Gladys) ch. E. Náhlovská, m. I. Janečková

V2 New Face African Gold – 27. 3. 07 (Frosty Ice of African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. J. Reslerová, m. L. Dušková

V3 Jane Krásná Louka – 25. 9. 07 (Erin Krásná louka x Icecream Krásná louka) ch. M. Ouředníková, m. A. Nič

VD4 Jackie Krásná Louka – 25. 9. 07 (ICh.Erin Krásná louka x JCh. Icecream Krásná) ch. M. Ouředníková, m. J. Jurová


Feny mezitřída (3)
V1, CAC Wonderful Dream Windie of Kassiopea – 10. 12. 06 (Roysta´s Earth Wind N Fire x Kaum zu Glauben Kimme of Kassiopea) ch. I. Eggert, m. E. Náhlovská

V2, resCAC Almost Famous Ever After – 1. 4. 07 (Old Smokey des Beldones x Clue from Graslic hills) ch. L. Petrášková, m. I. Frolíková

V3 Adieu Amour Ever After – 1. 4. 07 (Old Smokey des Beldones x Clue from Graslic hills) ch. L. Petrášková, m. H. Vančová


Feny třída otevřená (3)
V1, CAC, NV JCh. Old Golden Gates Perfecta – 2. 4. 03 (ICh. Ashley vom Traumland x Old Golden Gates Illusion of Love) ch. A a N. Tsvetkovy, m. Z. Valníčková

V2, resCAC Tisha`s Black Minx vom Old Tom – 5. 3. 2005 ( ICh. Malouine´s Singiń the Blues x Caledoniam Utopic Utisha) ch. J. Vogt, m. J . Reslerová + H. Šebestová

V3 Aranka Chytrá kráska – 29. 9. 05 (Dee River boy Noko Bohemia x Quidara Krása samoty) ch. J. Přibylová, m. E. Bezděková


Feny třída šampionů (1)
V1, CAC Ch. Dancing Queen von der Blankenburg – 30. 9. 01 (Ch. Valinor Inside Information x Tracy´s Fascination vom der Blank) ch. U. Röpke, m. Z. Valníčková


Feny třída veteránů (1)
V1, Nej. Veterán Ch. Fantasia Krásná louka – 13. 9. 99 (ICh. Ingleden Power of Love x Ch. Uterly Blue Alkami) ch. + m. M. Ouředníková



Rozhodčí : A. Kochan, PL

Kolie krátkosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Georg Krásná louka


Psi třída dorostu
VN1 Black Space Leneli – 6.1.2008 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Wellamo) ch. L.Fránková, maj. L. Chvojanová

VN2 Blue Moon Leneli – 6.1.2008 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Wellamo) ch. L.Fránková, maj. E.Pavlíková a L.Fránková


Psi třída mladých
V1, CAJC Black Odie z Roztockého zámku – 5.10.07 (Natalain Nightfall x Ellen Krásná louka) ch. M.Bajerová, m. A.Polehňáková

V2 Alex Golden Dream Flying Ear – 11.7.07 (Day Dream Krásná louka x Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. I.Horská, m. P. Čapková

V3 Bugatti z Roztockého zámku – 5.10.07 (Natalain Nightfall x Ellen Krásná louka) ch. M.Bajerová, m. M.Kroupová

V4 Anthony z Tau’ri – 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. L.Mertová


Psi mezitřída
V1, CAC Arnold of Bohemia balada – 6. 1. 07 (Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná Louka) ch. S. Havlíčková, m. J. Drda


Psi třída otevřená
V1, CAC Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers – 19. 8. 04 (Dandinas Future Victory x Collie’s of Sealand Zuy Zita-Smooth) ch. M. Paulus, m. P. Kůsová

VD2 Faro Krásná louka – 21. 11. 04 (ICh. Enrico v. Ihlpol x ICh. Beauty Krásná louka) ch. M. Ouředníková, m. Jan Bílek


Psi třída pracovní
V1, CAC Čoro Moro Nirreterrit – 12. 7. 05 (ICh. Markylla´s Magic Star Award x JCh. Bayla Bayla Nirreterrit) ch. Z. Šusterová, m. E. Pavlíková


Psi třída vítězů
V1, CAC, NV, BOB Ch. Georg Krásná Louka – 1. 3. 05 (ICh. Cake Krásná louka x ICh. Celine v. Ihlpol) ch. M. Ouředníková, m. M.Kroupová


Feny třída mladých
V1, CAJC Aura z Tau’ri – 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. D.Zimová

V2 Flying Heartbreakers Elisa Doolittle – 19.6.07 (Moon Walker from Misstoff x Beautifull Baroness Victoria of Flying Heartbreakers) ch. M. Paulus, m. P. Kůsová

VD3 Asuka z Tau’ri – 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. M. Beneš


Feny třída střední
V1, CAC Anabela of Bohemia Balada – 6. 1. 07 (Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná Louka) ch. S. Havlíčková, m. L. Ajmová


Feny třída otevřená
V1, CAC, NV Artemis of Bohemia Balada – 6. 1. 07 (Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná Louka) ch. S. Havlíčková, m. Š. Tvrdá

VD2 Ellen Krásná Louka – 7. 4. 04 (Being a Dream Alkami x ICh. Celine v. Ihlpol) ch. M. Ouředníková, m. M. Bajerová


Feny třída vítězů
V1, CAC Beauty Krásná Louka – 15.7.2001 (Markylla's Magic Star Pretender x Celine vom Ihlpol), ch. a m. M. Ouředníková



Rozhodčí : MVDr. E.Fialová, CZ

Šeltie

BOB Merylin z Vesničky u hranic


Psi třída mladých
V1, CAJC Käpäläkoplan Moonstone - 9.5.2007 (Moorwood Carribean Blue Lover x Sunsweet Din up Girl), ch. K. Haapsaari, m. Z. Heřmanová

V2 Deliquent z Ďáblovy studánky - 30.8.2007 (MysticMoonlight Black Martini Bianco x Josephine z Ďáblovy studánky), ch. M. Svobodová , m.


Psi mezitřída
V1, CAC French ze Skalní vyhlídky - 10.11.2007 (Mybackens Bonny M x Barbie Girl Smaal Kim), ch. E. Kalendová, m. V. Habrová


Psi třída otevřená
V1, CAC Candy Gold Chancy Remus - 14.3.2006 (Marvotholl Iskander x Chancy Choice z Ďáblovy studánky), ch.+ m. E. Vávrová


Psi třída šampionů
V1 CAC, NV Milesend Broomhouse Antique Gold - 2.4.2002 (Milesend Gold Edition x Milesend Stormgirl), ch. S. M. Barton, m. M. Svobodová

V2, r. CAC Nifty Merlin z Ďáblovy studánky - 6.9. 2004 (Rock´n´ Roll z Ďáblovy studánky x Cascade z Ďáblovy studánky), ch. M. Svobodová, m. M. Eis


Feny třída štěňat
VN1 Extáze z Ďáblovy studánky - 10.3.2008 (Katiedale Ace of Spades x Kimona z Ďáblovy studánky), ch.+ m. M. Svobodová


Feny třída mladých
V1, CAJC Ejmy Gold Lenfir - 29.6.2007 (Smart Spice Sněžný tygr x Emily Endless Smaal Kim), ch. L. Lelková, m.Z. Ježková

VD2 Angie Tudor Anděl snů - 18.9.2007 (Cresteak Tudor Crown at Wendisle x Yassi-Black ze Shetlandů), ch. + m.V. Koch

VD3 Olympia ze Zlaté hvězdy - 27.3.2007 (Kristián ze Shetlandů x Denny ze Zlaté hězdy), ch. D. Tučková, m. E. Foltýnová


Feny třída otevřená
V1 CAC, NV, BOB Merylin z Vesničky u hranic - 31.5.2005 (Zak z Vesničky u hranic x Diana z Vesničky u hranic), ch. + m. J. Čurda

V2, r.CAC Josephine z Ďáblovy studánky - 11.9.2003 (Saxa Vord Herbert Morrison x Carmen Merydor), ch.+ m. M. Svobodová


Feny třída pracovní
V1 Yassi Black ze Shetlandů - 21.3.2006 (Magic-Black Fatranský sen x Charlotta ze Shetlandů), ch. H. Kalubcová, m. V. Koch